Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 C6 vs A8 D3 3.0tdi (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2657)
Zoo
huviline



Registreerunud 02.02.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.09 10:18 Tsiteeri
A6 C6 vs A8 D3 3.0tdi



Milline nendest kahest autost on kindlam osta et peab vastu ja vähe peavalu ? Mõte on osta automaatkäigukastiga, ja mootor 3.0 TDI . Andke vähe nõu ?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 02.02.09 10:25 Tsiteeri


A6/C6.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.09 10:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
A6/C6.
Põhjendused, põhjendused. Ja sõna võiks võtta need kodanikud, kelledel mõlemi autoga ka reaalsed kogemused olemas.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 02.02.09 10:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
A6/C6.
Põhjendused, põhjendused. Ja sõna võiks võtta need kodanikud, kelledel mõlemi autoga ka reaalsed kogemused olemas.


A6, kuna uuema aastaga, vähem elektroonilisividinaid, mis võivad katki minna, pommikindlam esisild jms.

Sama, maitse asi, A8 ehk mugavam.
Isiklikult võtaks kindlasti nimetatud A6 ja avandi.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 02.02.09 10:51 Tsiteeri


http://www.autoleht.ee/node/1444

autolehe artikkel pajatab A6 kohta


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 02.02.09 22:36 Tsiteeri


Siin nüüd ema või tütre küsimus. Olen omanud mõlemaid (autosid). Elektroonikas ja silla konstruksioonis neil vahet pole, vastupidavuses ega ka hindades eriliselt.

Minu arvates kaalub A8 sõidumõnu A6 üle oluliselt. Lisaks jätab A6 rehvi ja mootori müra salongis soovida. Auto hinna ja kvaliteedi suhe müra mõistes paigast ära. Ei saa mainimata jätta ka auto vedrustust. Liiga jäik minu meelest. Eelmise põlvkonna A6 oli pehmem ja mugavam.

Auto hooldamine maksab suurus järgus ühte auku nii A6 C6 kui A8. Juhul muidugi kui sa ei lähe servisesse kus on suhtumine a'la sul A8, nüüd hakkame korrutama.

A8-l on kallimad kere detailid. Kui on õhkvedrustus, siis see on riknemise korral nutune lugu. Revali hind oli vist 25k tk. Samas on sama vedrustust saada ka A6-l, kuid esineb oluliselt harvemini. Samas kui see töötab, siis ei vahetaks seda millegi vastu.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 03.02.09 07:37 Tsiteeri


Njuh, minu C6 kogemused piirduvad sõprade või tuttavate autode sõitmisega. A8 D3 nii ja naa. Mis aga nende kahe auto võrdlust puudutab, siis iga kell eelistan A8-t. Seda peamiselt nendel samadel põhjustel, mis Ramon juba välja tõi. Nendeks on siis sõidumugavus ja müratase. Kristjani poolt toodud elektroonika väitele mina hästi pihta ei saa. Mida seal A8-al siis nii väga rohkem on, kui A6-el. No jah, kui sa tahad osta planku A6-te, millel pole kliima ekraane, telkut jms, siis jah, kuid siis jätaks mina ka A6-e ostmata. Milleks osta nö luks-keskklassi auto riidest sisu ja muude lisadeta? Sellel pole ka ju suurt pointi. A8-tel on paljudel õhkvedru, mida seni kuuldu põhjal pole suurt mõtet karta, sest pidi suht kindel olema. Vähemalt nii mulle üks A8 juppidega hangeldav tegelane väitis, kel ka endal A8 on. Siin on veel mitmeid agasid, nagu alumiiniumist kere jms, kuid see jutt läheb päris pikaks. Ühesõnaga minu eelistus oleks A8, kuid lepiksin ka A6-ega, sest egas seegi paha auto pole, lihtsalt A8 on parem.

Marko


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.02.09 07:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
.. pommikindlam esisild jms.

Pommikindlam esisild!?

Meil on olnud vist VAID 2 A8'at millel oleme tuvastanud õõtshoobades lõtke, käinud neid meil on aga sadu...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.3% - SQL: 53.7%]